Pasta do ostrzałek polerska 0,8 kg niebieska
Kolor: Niebieski
EAN: 5905873702431
Waga: 0,8 kg
Stopień gradacji: Bardzo drobna
Zastosowanie: stal nierdzewna, metale kolorowe
Materiał: mieszanka elektrokorundu i tlenku glinu
Zalecane nośniki: Skóra, filc, tarcze bawełniane
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: PASTA04
Opis
Pasta Polerska do Ostrzałek 0,8 kg – Niebieska (Wysoki Połysk / Super Finisz)
Przenieś estetykę swoich narzędzi i detali na poziom premium. Niebieska pasta polerska o wadze 0,8 kg to specjalistyczny preparat przeznaczony do uzyskiwania ekstremalnie gładkich powierzchni i głębokiego, przejrzystego blasku. Jest to produkt dedykowany do końcowego etapu obróbki, szczególnie tam, gdzie liczy się efekt "lustra" bez najmniejszych smug.
Dlaczego niebieska pasta to wybór profesjonalistów?
Pasta niebieska charakteryzuje się bardzo drobnym ziarnem ściernym, co czyni ją idealną do polerowania wykańczającego twardych materiałów. Jest szczególnie ceniona przy pracy ze stalą nierdzewną (INOX) oraz metalami kolorowymi. Skutecznie usuwa najdelikatniejsze zmatowienia pozostałe po pastach białych lub zielonych, wydobywając z metalu jego naturalną głębię i klarowność odbicia.
Główne zalety produktu:
Efekt Super-Lustra: Pozwala na uzyskanie najwyższego stopnia połysku, eliminując efekt "mgiełki" na powierzchni.
Idealna do INOX: Specjalna receptura świetnie radzi sobie z twardą strukturą stali nierdzewnej i kwasoodpornej.
Wysoka czystość obróbki: Nie pozostawia tłustych osadów, które byłyby trudne do usunięcia, co ułatwia finalne czyszczenie detalu.
Wydajne opakowanie 800 g: Duży blok to gwarancja ekonomicznej pracy przez bardzo długi czas, nawet w warunkach produkcyjnych.
Zastosowanie:
Finalne polerowanie noży: Nadawanie głowniom perfekcyjnego wyglądu kolekcjonerskiego.
Obróbka stali nierdzewnej: Wykańczanie balustrad, okuć żeglarskich i elementów dekoracyjnych, gdzie wymagana jest nieskazitelna powierzchnia.
Renowacja biżuterii i chromu: Przywracanie blasku elementom chromowanym w motoryzacji oraz wyrobom z metali szlachetnych.
Sposób użycia:
Pastę nanosimy na wirującą tarczę polerską (najlepiej miękką, bawełnianą lub flanelową). Dzięki odpowiedniej twardości bloku, pasta dozuje się precyzyjnie, co zapobiega nadmiernemu pyleniu i marnowaniu materiału.
Wskazówka eksperta: Pasta niebieska najlepiej współpracuje z miękkimi nośnikami. Jeśli chcesz uzyskać absolutnie doskonały efekt na stali nierdzewnej, użyj jej po wcześniejszym przygotowaniu powierzchni pastą białą. Pamiętaj, aby przed zmianą pasty na niebieską dokładnie oczyścić detal – nawet jedna drobina grubszej pasty może porysować polerowany na wysoki połysk element.
Osiągnij perfekcję, której nie da się przeoczyć. Wybierz niebieską pastę polerską 0,8 kg i postaw kropkę nad „i” w swojej pracy!
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).